«1...5556575859...67»

Moderátor
8 éve
Én röhögve lehúzok 2-3 litert is sörből fél óra alatt, ebből nem szoktak gondok adódni. :DD (persze ha nem sietek)
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
8 éve
Minek isztok annyi sört? Csak hugyoznotok kell tőle, de igazából be sem basztok. Esetleg 1-2 sör bemelegítésnek, aztán jöhet a Jéger és a Whiskey. Ráadásul a kurva sör nem egyben jön ki, hanem 10 percenként mehetsz wcre, ami egy zsúfolt helyen elég tré.
.

Moderátor
8 éve
Az már opcionális, a lényeg hogy olcsó és sok legyen magas alkoholszázalékkal.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
8 éve
Hát, én a fröccsökkel is elboldugolok. :D Plána ha egy kis fröccs 90ft, aminek a 10% szóda. :D
Bár a vodka-narancsot is nagyom szeretem, az viszont határok nélkül. :D

Moderátor
8 éve
A vodka-narancs kombó nekem elég szép képszakadásokat eredményezett, ne hagyd abba jó szokásod. :DD
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
8 éve
A vodkanarancshoz nagyon szép emlékek kötnek... Például tavaly szilveszterkor én kevertem, aztán szedhettem ki a kezdő lánykát az ágyból, amibe belehányt. :D Eddig ez az egyetlen ital, amit súlyos képszakadás után is meg tudok inni. :D
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Elit
8 éve
Akkor inkább whiskeyt gyömbérrel, és meg van oldva az estém. :D

Felhasználó
8 éve
Nekem is szép emlékek jutnak eszembe a vodka narancsról, amikor félrészegen egy gyerek elküldött boltba 5000ft-al egy narancsos inniért, aztán visszatértem 680ft-al.
:DD
Mellesleg én a fröccsöt is szeretem, hozzánk közel 90ft-er kapunk egy kisfröccsöt.
Viszont én a sörrel is nagyon jóba vagyok, korlátlan mennyiséget meg tudok inni abból, volt olyan, hogy 1 óra alatt 6l sört megittam.

Felhasználó
8 éve
Fröccsöt rozéból szeretem és igazán jól csak részegen csúszik. Akkor már inkább a bor magában; egy nyáriszünet-közeli május-június délután nagyon jól csúszik a Majorban.:D
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Elit
8 éve
A fröccs nekem is rozébol izlik a legjobban, főleg, ha édes, vagy félédes, vagy pedig fehér bort sprite-al, az is nagyon jó. :D
«1...5556575859...67»